LEVHA KAYIT NO: T08528-CBHZ
İnci Sigortaİnci Sigortaİnci Sigorta

Sağlık Hasar Yönetimi

Herhangi bir şekilde aracınız ile hasara karıştığınızda öncelikle İnci app üzerinde bulunan hasarım Var butonu ile şirketimize hasar ihbarında bulunabilirsiniz.

Şirketimizin hasar servisinde bulunan arkadaşlarımız sizleri hasar sürecinizin sorunsuz ilerlemesi için yönlendireceklerdir.

İnci App üzerinde bulunan hasar tespit tutanağını indirerek ,tutanağı doldurabilir ya da elinizde bulunan Kaza Tespit Tutanağını doldurabilirsiniz.

Eğer hasar tek taraflı bir hasar ise ya da yaralanmalı bir hasar oluşmuş ise aracınızı yerinden oynatmadan mutlaka polis ya da jandarma ile irtibata geçiniz.

İnci App üzerinde bulunan Acil Yardım Al butonumuz size bu konuda da yardımcı olacaktır.

Şirketimiz dışında sigorta şirketinize de ihbarda bulunabilirsiniz.

Bu durumda İnci app üzerindeki Poliçelerim kısmından hasarlı poliçenize ulaşarak ,bu şirketin poliçe pdf üzerinden kendi ihbarınızı da gerçekleştirebilirsiniz.

Yardım hizmetleri kısmında poliçenizin bulunduğu şirketin tüm anlaşmalı servis ağına ulaşma şansınız da mevcuttur.

Cep telefonunuz yanınızda ve İnci App indirmişseniz her ne şart altında olursanız olun hasar yönetim sürecinizi en rahat şekilde yönetimini sağlayabilirsiniz.

Bu arada araç hasarı sırasında , aracın yerini değiştirmeden geniş açı ile alınacak resimler ile karşı tarafın trafik poliçesi ve ehliyet, ruhsat gibi evraklarının resimlerini çekmek ,hasar sürecinin kısaltılması ve maduriyetlerin önlenmesinde önemli rol oynamaktadır.

Gerekli evrakların tarafımıza WhatsApp üzerinden de ulaştırılması mümkün , İnci app üzerinden hasar evraklarınızı yükleyerek bize anında ulaştırabilir, tüm hasar süreçlerinizi aplikasyonumuz üzerinden takip edebilirsiniz.

Hasar WhatsApp Tel: 0 549 801 05 13

İstenen hasar evrakları aşağıdaki gibidir.

Sağlık Hasarları

Gidilen kurumun faturası
Doktor özel muayenehanesi ise doktor serbest meslek makbuzu, ve tazminat talep formu (doktor tarafından doldurulması gerekir)
İlaç ise, doktor reçetesi, fiş/fatura (ilaç küpürleri ile birlikte)
Tahlil, radyolojik görüntüleme ve ileri tanı tetkikleri ise, doktor talep yazısı, yapılan tetkik için sonuçlar, raporlar, fatura veya fişler