LEVHA KAYIT NO: T08528-CBHZ
İnci Sigortaİnci Sigortaİnci Sigorta

İnsan Kaynakları

Şirketimizin temel politikalarının uygulanmasında en büyük görevi üstlenen çalışanlarımıza büyük önem verilmektedir.

Bu nedenle insan kaynaklarının ana amacı; Şirketimizin hedef ve stratejileri doğrultusunda eleman ihtiyaçlarının belirlenerek kaliteli insan gücü alımının gerçekleştirilmesi, iş görenlerin motivasyonu, performans değerlendirmesi, bireyler ve gruplar arası ilişkilerin ve iletişimin sağlanarak değişime açık ve sürekli başarıya yönelik insanlar yaratılmasına yardımcı olmaktır.

Performans Yönetimi ve Eğitim

Çalışanlarımız, belirlenen performans ölçütleri doğrultusunda yılda iki kez değerlendirilirler. Değerlendirme içerikleri yaptıkları işleri bazındaki yetkinlik gereklilikleri çerçevesinde farklılaşır. Bu değerlendirmelerden elde edilen sonuçlar doğrultusunda çalışanlarımızın eğitim ihtiyaçları saptanıp, kariyer planlaması yapılır.

Şirketimiz çalışanlarının kariyer planlarına uygun olarak görevlerinin gerektirdiği yetkinlik bazlı eğitimler, teknik ve mesleki eğitimler düzenlenmektedir. Ayrıca Şirketimiz, yöneticilerini kendi kaynakları içerisinden yetiştiren bir kurum olarak çalışanlarının eğitimine ayrı bir önem vermektedir. Bu doğrultuda, çalışanlarımıza ilk işe başladıklarında verilen oryantasyon ve mesleki eğitimlerinin ardından, yöneticilik yetkinliklerinin de geliştirilmesi yönünde planlamalar yapılarak gereken destek verilmektedir.

Şube yöneticilerimiz ve şube çalışanlarımızda yönetim becerileri ve müşteri yönetimi konusunda eğitim almaktadır. Tüm personelimiz mesleki yeterlilik belgesi olan SEGEM sertifikasına sahiptir. Mesleki gelişimleri için hem iç eğitim organizasyonumız, hem de dış eğitimler ile personelimizin gelişim süreçleri yönetilmektedir.

İş Başvuru Formu

  Kişisel Bilgileriniz

  Adınız Soyadınız*


  Doğum Tarihi*

  Doğum Yeri*

  T.C Kimlik No*


  Cinsiyetiniz*

  Medeni Hal*

  Ehliyet (Tarih ve Sınıf)*


  Askerlik Durumu*

  Ev Adresi*

  Telefon Numarası

  Cep Telefonu*

  E-mail Adresi*

  Kan Grubunuz

  Öğrenim Durumu ve Mesleki Bilgiler

  Öğrenim durumunuz

  En son bitirdiğiniz okulun adı

  Mesleğiniz

  Bildiğiniz yabancı dil

  Çalışmak istediğiniz bölüm

  Başlayabileceğiniz tarih

  İş Deneyimleriniz

  En son işyerinin adı

  Göreviniz

  Brüt Ücret

  Çalışma Dönemi

  Ayrılış Nedeni

  Hakkınızda Bilgi Alabileceğimiz Kişiler

  Adı ve Soyadı

  Adresi

  Telefonu

  Görevi


  Kişisel verilerimin Kisisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası ve Açık Rıza Formu metinlerinde belirtildiği gibi işlenmesini onaylıyorum.

  Şube Başvuru Formu

   Kişisel verilerimin Kisisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası ve Açık Rıza Formu metinlerinde belirtildiği gibi işlenmesini onaylıyorum.