LEVHA KAYIT NO: T08528-CBHZ
İnci Sigortaİnci Sigortaİnci Sigorta

İnci Sigorta

1964 yılında Cevdet İnci tarafından kurulmuş olan şirketimiz, 1994 yılına kadar şahıs firması olarak  devam etmiş  bu tarihten itibaren İNCİ SİGORTA ACENTELİĞİ LTD. ŞTİ. olarak kurumsal yapılanmasına başlamıştır.

1998 yılında kadar sadece İnci Holding grup  şirketlerinin sigorta işlemlerini yapan firmamız, 1998 yılından itibaren profesyonel acente olarak çalışmaya başlamıştır. Şirketimizin Genel Müdürlüğü Zeynep Şebnem Korkut tarafından yapılmaktadır.

Ekim 2015 yılına kadar İnci Holding iştiraki olan şirketimiz bu tarihten sonra şirketimiz Genel Müdürü Şebnem Korkut tarafından devir alınmıştır.

Şirketimiz yönetim ve ortaklık yapısını güçlendirmeye devam etmiş ve 2016 yılı itibariyle Demet Özkeleş ve Belgin Usanmaz da şirket hissedarı olmuştur. İnci Sigorta ‘Yeni Nesil Sigortacılık’ sloganı ile İzmir ve Manisa başta olmak üzere 20 ayrı lokasyonda bulunan şubeleri ile tüm müşterilerine bir nefes mesafede hizmet vermektedir.

Şirketimiz 19 ayrı sigorta şirketinin acenteliğini yaparak en uygun fiyat, en geniş ürün yelpazesi, en etkin hizmet kalitesi ve yetkin insan kaynağı ile müşterilerine çözüm ortağı olmaktadır.