LEVHA KAYIT NO: T08528-CBHZ
İnci Sigortaİnci Sigortaİnci Sigorta

Müşteri Memnuniyet Politikamız

Müşteri memnuniyeti ve bağlılığı için İnci Sigorta ailesi olarak  sigortaya konu olan her türlü riskteki ihtiyacınızı belirleme, müşterilerimizi işbirliğinde  olduğumuz sigorta şirketlerinin en uygun teminat ve fiyattaki ürünleri ile buluşturmada, satış öncesi, anı ve sonrasında gerekli her hizmette  müşterilerimizi “Güvende ve  Değerli ” hissettirebilmek için çalışıyoruz. Güvenilir, güler yüzlü, her zaman müşterilerimizin yanında olan hizmet anlayışımızla bulunduğumuz her lokasyon da aynı kalitede hizmet verebilmek için çalışmak, işimizi severek yapmak en temel prensibimiz.

Müşterilerimize karşılıklı etkileşimi yüksek pro-aktif bir yaklaşım sergiler, gelişen  ihtiyaçlarını önceden saptayarak uygun çözümler üretiriz
Müşterilerimizin her zaman örnek gösterilecek hizmet anlayışında yenilikçi, teknolojik alt yapısı güçlü ve güvenilir kanal uygulamalarında sektörde ilk olmaya özen göstererek, müşterilerimize özel, kişiselleşmiş olumlu ve sıcak deneyimler yaşatırız.
Birlikte çalıştığımız iş ortaklarının, sigortalılara yaşattıkları deneyimlerini yakından takip eder, müşterilerinin tüm süreç yönetimlerini problemsiz atlatmalarını sağlarız.
Müşterilerimize katma değer yaratacak , doğru, yönetilebilir  ve kullanıcı dostu pratik çözümler üretiriz.
Müşterilerimizi kendilerini özel hissettirecek iletişim ağlarına, teknolojiye yatırıp yaparak, onları çok iyi tanır ve yaşamdaki tüm gelişmelerindeki risk alanlarını belirler onlara uygun çözümler üretiriz.
Müşterilerimiz için sürekli faydayı hedefleyerek, tüm deneyimimizi ve uzmanlığımızı müşterilerimize fayda yaratmak için harcarız.
Müşterilerimizin memnuniyeti için her zaman onların beklentilerinin üzerinde olmak için çaba harcarız.
Müşterilerimizin yetkin ve uzman olan personellerimize her türlü kanaldan  hızlı ve kolay şekilde ulaşması için çalışırız.
Müşterilerimin bilgilerini gizlilik prensibi gereği koruma altına alırız.
Müşterilerimizin isteklerini, şikayet yönetim süreçlerimizi ve kullanılan sistemlerimizi, gelişime açık alanlarımızı tespit ederek, verimliliğin arttırılması için düzenli olarak gözden geçirir ve sürekli iyileştiririz.


Şikayet ve Öneri Kanallarımız :

Müşterilerimiz, sunduğumuz erişim kanalları üzerinden diledikleri şekilde bizimle iletişime geçip şikayet ve taleplerini iletebilirler.

İnci Sigorta web sitesi: www.incisigorta.com

İletişim bilgileri: info@incisigorta.com

Whatsapp Hasar: 549 801 0513

Whatsapp Teknik: 549 801 05 07

İnci Sigorta, müşterilerine her zaman etraflarındaki kişilere anlatacakları kadar kişiselleşmiş olumlu ve sıcak deneyimler yaşatır.
İnci Sigorta, müşterilerine proaktif bir yaklaşım gerçekleştirir. Müşterilerinin ihtiyaçlarının önceden saptayarak uygun çözümler üretir.
İnci Sigorta , birlikte çalıştığı iş ortalarının sigortalılara yaşattıkları deneyimlerini yakından takip eder. Müşterilerinin tüm süreç yönetimlerini problemsiz atlatmalarını sağlar.
İnci Sigorta müşterileri için Katma Değer yaratır. Müşterileri için doğru ve yönetilebilir çözümler üretir.
İnci Sigorta, müşterilerine kendilerini özel hissettirir .Müşterilerimizi çok iyi tanırız ,onların tüm ihtiyaçlarına uygun çözümler üretiriz..
İnci Sigorta, Sürekli Faydayı Hedefler; Tüm deneyimizi ve uzmanlığımızı müşterilerimize fayda yaratmak için harcarız.
İnci Sigorta Beklentinin Üzerini Hedefler; Müşterilerimizin memnuniyeti için her zaman onların beklentilerinin üzerinde olmak için çaba harcarız.
İnci sigorta müşterileri ,yetkin ve uzman olan personellerimize hızlı ve kolay şekilde ulaşabililer.
İnci sigorta, müşterilerinin mutluluğu için ,teknolojinin tüm gelişimini kullanarak her daim yanında olacaktır.