E-sigortalı hasar sonrasında da etkin bir güce sahiptir. Uzman sorumlumuz tarafından yapılması gereken her işlemden bilgilendirilirsiniz. Gerekli hasar evraklarının oluşturulmasını takiben, ödemenin yapılacağı güne kadar tüm operasyonlarınız zaman kaybı olmaksızın, sürekli takip edilmektedir. Hasar anında 24 saat ulaşılabilir olmak en önemli özelliğimizdir. Özellikle koşulsuz müşteri memnuniyetinin hasarla kazanılabileceğinin bilinci ile hasar alan sigortalılarımızın referansları bizim için en değerli öz kaynağımızı oluşturmaktadır.

Hasar önleme hizmetlerimiz;

E-sigortalı olarak müşterilerine sunduğumuz en önemli hizmet de hasarın gerçekleşmemesini sağlayacak danışmanlık hizmetleri vermektir. Tüm sektörlerde farkında olmadığınız bir çok riskleriniz olabilir, risklere karşı aldığınız önlemlerin yeterliliğini anlamak için de hasarın gerçekleşmesini beklemenize gerek yoktur.

Hasar önleme analiz çalışmaları ile tüm risklerinizi tanımlar, ölçer, pratik önlemler önerir ve var olan önlemlerinizi değerlendirir. Hasar danışmalığımız her müşterimiz için özel olarak yapılmakta ve raporlanmaktadır.