ŞUBEMİZ OLUN  |   İLETİŞİM  |    0232 425 48 13  |   LEVHA KAYIT NO: TOB8528-CBHZ

Hakkımızda

İNCİ SİGORTA Acenteliği Ltd. Şti.

1964’den bugüne…

1964 yılında Cevdet İnci tarafından kurulmuş olan şirketimiz, 1994 yılına kadar şahıs firması olarak  devam etmiş  bu tarihten itibaren İNCİ SİGORTA ACENTELİĞİ LTD. ŞTİ. olarak kurumsal yapılanmasına başlamıştır.

1998 yılında kadar sadece İnci Holding grup  şirketlerinin sigorta işlemlerini yapan firmamız, 1998 yılından itibaren profesyonel acente olarak çalışmaya başlamıştır. Şirketimizin Genel Müdürlüğü Zeynep Şebnem Korkut tarafından yapılmaktadır.

Ekim 2015 yılına kadar İnci Holding iştiraki olan şirketimiz bu tarihten sonra şirketimiz Genel Müdürü Şebnem Korkut tarafından devir alınmıştır.

Şirketimiz yönetim ve ortaklık yapısını güçlendirmeye devam etmiş ve 2016 yılı itibariyle Demet Özkeleş ve Belgin Usanmaz’ da şirket hissedarı olmuştur.İnci Sigorta ‘Yeni Nesil Sigortacılık’ sloganı ile İzmir, Manisa başta olmak üzere Ege Bölgesi içerisinde 22 ayrı lokasyon da bulunan şubeleri ile tüm müşterilerine bir nefes mesafede hizmet vermektedir. Şirketimiz 13 ayrı sigorta şirketinin acenteliğini yaparak müşterilerimize en uygun fiyat,en geniş ürün yelpazesi ve en etkin hizmet kalitesi ve yetkin insan kaynağı ile müşterilerine çözüm ortağı olmaktadır.

Genel Müdür
Şebnem USANMAZ KORKUT
Genel Müdür Yardımcısı
Demet ÖZKELEŞ
Satış Müdürü
Belgin USANMAZ EGELİ
Muhasebe Servis Yönetmeni
Ramazan SİNANOĞLU
Hasar Servis Yönetmeni
Mustafa TOSUN
Teknik Servis Yönetmeni
Havva UZUN
Şubeler Yönetmeni
Mehtap GİRAY
Sağlık Yönetmeni
Gülşah TUNCERİ
TEKLİF AL